ÖVRIGT / Mattor / Kelim 11086013
nr 1108 6013
Kelim
153x301
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 maj 2017
kl 20:57:01
100 kr
150 kr
300 kr